„Nasze propozycje to efekt wieloletniego doświadczenia a także synergii wiedzy interdyscyplinarnej całego zespołu”

Biuro księgowe Kraków - dla małych i średnich firm

Kompleksowa obsługa księgowa, obejmująca bieżące prowadzenie, zarówno ksiąg handlowych, jak i uproszczonych form księgowości (PKPiR, ewidencje przychodów i rozchodów) oraz innych, wymaganych przepisami prawa ewidencji podatkowych, a także sporządzanie, generowanie mi.in. bilansów, zestawień finansowych oraz deklaracji podatkowych. Nasze biuro księgowe w Krakowie oferuje szeroki zakres usług księgowych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki temu zapewniamy nie tylko zgodność z obowiązującymi przepisami, ale także optymalizację podatkową.

Doradzamy również w zakresie efektywnego zarządzania finansami firmy, co umożliwia naszym klientom lepsze planowanie przyszłych inwestycji i wydatków. Nasze usługi księgowe w Krakowie są skierowane zarówno do dużych korporacji, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw, co sprawia, że każdy klient znajdzie u nas odpowiednie rozwiązania dostosowane do swojej sytuacji.

Kompleksowa obsługa księgowa, obejmująca mi.in.:

  • deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT, plików JPK
  • deklaracji rozliczeniowych ZUS, PFRON
  • rejestrów VAT
  • planu amortyzacji i tabeli amortyzacyjnej środków trwałych
  • innych wymaganych przepisami prawa podatkowego rejestrów, ewidencji, deklaracji, itp.
  • przelewów dotyczących rozliczeń z budżetem
  • sprawozdań finansowych oraz dokumentów związanych z zakończeniem roku obrotowego

Zakres usług naszego biura

Profesjonalne usługi księgowe

Nasze biuro księgowo-podatkowe w Krakowie (segment kancelarii) zapewnia kompleksową obsługę księgową firm, instytucji, przedsiębiorstw, osób fizycznych. Specjalizujemy się zarówno w pełnej, jak i uproszczonej księgowości.

Specjaliści w branży

Zespół naszych specjalistów zadba o to, by wszelkie operacje gospodarcze oraz finansowe przeprowadzane były zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewni stałą kontrolę prawidłowości i kompletności wszelkich procedur, sprawozdań, wykona szczegółową analizę sytuacji finansowej firmy.

Najwyższa jakość usług

W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości opracowujemy optymalne rozwiązania i wprowadzimy je w życie – rzetelna, profesjonalna księgowość naszego biura rachunkowego są gwarancją bezpieczeństwa finansowego firmy.

Usługi kadrowo-płacowe

W obszarze obsługi kadrowo-płacowej naszego biura rachunkowego zapewniamy kompleksową pomoc z zakresu prowadzenia akt osobowych pracowników, wyliczamy wynagrodzenia osób zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, zapewniamy doradztwo w każdej z wątpliwych kwestii.
W zakresie usług kadrowo-płacowych mieszczą się:

 • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz z uwzględnieniem zakładowego regulaminu wynagradzania,
 • sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń z jednostkami administracji publicznej,
 • prowadzenie ewidencji wynagrodzeń poszczególnych pracowników,
 • wystawianie zaświadczeń o osiągniętych dochodach,
 • sporządzanie rozliczeń rocznych pracowników,

a także bieżące wsparcie prawno-podatkowe w ramach obsługi księgowej, w tym kontakt w imieniu Klienta z urzędem skarbowym, jednostkami administracji publicznej.

Usługi księgowe Kraków

Sprawdź jak do nas dojechać!

Masz pytanie? Napisz do nas!