Optymalne rozwiązania, jako efekt połączenia nowoczesnych technologii i 25 – cio letniego doświadczenia

Biuro rachunkowe Kraków Podgórze

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego. Oferujemy kompleksową obsługę księgową oraz podatkową dla firm – małych, średnich oraz mikro. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w księgowości, dlatego możecie Państwo być pewni, że nasze działania są profesjonalne, w szczególności zgodne z prawem, w tym z aktualnymi przepisami prawa podatkowego. Regularne podnoszenie kwalifikacji to konieczność wynikająca zarówno z nieustannych zmian w prawie podatkowym, ale również wymóg prawny, nad którego realizacją czuwa samorząd zawodowy doradców podatkowych. gdyż jest to dziedzina, w której ciągle zachodzą jakieś zmiany. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom usługi najwyższej jakości. To co prawda truizm, ale warto podkreślić, że odpowiednio prowadzona księgowość jest niezwykle ważna dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość powierzenia jej godnym zaufania profesjonalistom pozwala firmie na stabilny rozwój, a jej właścicielowi na skupienie się na innych, istotnych aspektach prowadzenia biznesu. Takim solidnym partnerem jest właśnie nasze biuro rachunkowe, od lat ułatwiające przedsiębiorcom rozwijanie firm i dbające z najwyższą starannością o ich sprawy związane z rachunkowością i podatkami.

 

Szeroki zakres usług biura rachunkowego Kraków

Szeroko pojęta księgowość obejmuje oczywiście obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstwa oraz (w razie potrzeby) doradztwo podatkowe. Dzięki temu, nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym, zyskują Państwo kompleksowe wsparcie związane m.in. z optymalizacją podatkową firmy, a także opracowywaniem dokumentów niezbędnych przy prowadzeniu firmy. Reprezentujemy klientów przed urzędami skarbowymi i innymi organami podatkowymi w sprawach bieżących, a w razie potrzeby, także w sporach z tymi organami – tzw. kontrole podatkowe, postępowania podatkowe, celno-skarbowe itp.

 

Kontrola urzędu skarbowego w firmie Kraków

Szeroko pojęta księgowość obejmuje oczywiście obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstwa oraz (w razie potrzeby) doradztwo podatkowe. Dzięki temu, nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym, zyskują Państwo kompleksowe wsparcie związane m.in. z optymalizacją podatkową firmy, a także opracowywaniem dokumentów niezbędnych przy prowadzeniu firmy. Reprezentujemy klientów przed urzędami skarbowymi i innymi organami podatkowymi w sprawach bieżących, a w razie potrzeby, także w sporach z tymi organami – tzw. kontrole podatkowe, postępowania podatkowe, celno-skarbowe itp. W zakres naszych usług wchodzi również reprezentacja w trakcie kontroli podatkowej w Krakowie, zarówno w ramach kontroli urzędu skarbowego w firmie, jak i ogólnej kontroli podatkowej w firmie. Wszelkie działania są prowadzone z pełnym profesjonalizmem, co pozwala naszym klientom na spokojne przejście przez proces kontrolny, a nasze doświadczenie w interakcjach z urzędem skarbowym w Krakowie jest gwarancją efektywnej obrony ich interesów.

Urząd skarbowy kontrola podatkowa Kraków

Kontrola urzędu skarbowego w firmie (także kontrola celno-skarbowa prowadzona dla odmiany przez tzw. urząd celno-skarbowy) może dotyczyć różnych aspektów, m.in. takich jak rozliczenia podatkowe, prawidłowość ujęcia dokumentów księgowych w kontekście zarówno stanu faktycznego, jak i interpretacji przepisów prawa podatkowego, czy też przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

W przypadku, gdy zostanie zarządzona kontrola podatkowa w firmie Kraków (również celno- skarbowa) urząd skarbowy (szerzej: organ podatkowy, albo celno-skarbowy) ma prawo m.in. do przeprowadzenia szczegółowej analizy ksiąg podatkowych i dokumentów związanych z prowadzoną działalnością.

Jeśli masz wątpliwości, co do stanu Twojej księgowości, czy rozliczeń księgowo- podatkowych i obawiasz się, że odbędzie się kontrola US w firmie Kraków, warto skontaktować się z naszym doradcą podatkowym, który wyjaśni Ci zawiłości proceduralne i pomoże Ci w przygotowaniu się do potencjalnej kontroli podatkowej, czy celno-skarbowej.

Szczegóły związane z naszą ofertą znajdują się w zakładkach: doradztwo podatkowe oraz reprezentacja w sądzie. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

 

Jakie usługi świadczy nasze biuro rachunkowe?

Nasze biuro rachunkowe zapewnia kompleksowe wsparcie w sprawach związanych z księgowością i podatkami. Zespół naszych specjalistów analizuje potrzeby klienta, specyfikę jego branży oraz opracowuje optymalne dla danego przypadku rozwiązania. Nasza obsługa obejmuje m.in. sporządzanie deklaracji podatkowych, takich jak PIT, CIT oraz VAT (JPK-V7/JPK-V7K), a także wymaganych przepisami prawa ewidencji podatkowych i rejestrów. Na bieżąco poprowadzimy dla Państwa zarówno księgi przychodów i rozchodów,, ewidencję przychodów, jak i księgi handlowe. W ramach obsługi kadrowo-płacowej prowadzimy ewidencje wynagrodzeń poszczególnych pracowników, sporządzamy deklaracje i rozliczenia z jednostkami administracji publicznej.

Z ofertą biura rachunkowego łączy się profesjonalne doradztwo podatkowe oraz reprezentacja w sądzie oraz innych jednostkach administracji publicznej. W ramach tych usług wskażemy Państwu najbezpieczniejsze dla Waszej firmy rozwiązania podatkowe, tak, by mogła ona rozliczać się na możliwie optymalnych (korzystnych i równocześnie bezpiecznych) warunkach. Jeśli zaś chodzi o reprezentację w sądzie, dotyczy ona głównie postępowań, kontroli podatkowych, postępowań kontrolnych prowadzonych przez UCS, a także postępowań prowadzonych przed sądami administracyjnymi. Reprezentując klientów gwarantujemy pełną dyskrecję.

Sprawdź jak do nas dojechać!

Masz pytanie? Napisz do nas!